ENERVIT PRE SPORT (CARBOLOADER) ORANGE

 • 180
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  PRE SPORT yra lengvai virškinami, žemo glikeminio indekso angliavandeniai sportininkams, skirti vartoti likus 2 val. – 30 min. iki intensyvaus fizinio krūvio.

  Glikeminis indeksas (GI) rodo greitį, kuriuo cukrus iš maisto patenka į kraujotaką. Maisto produktų, kurių glikeminis indeksas yra didelis, angliavandeniai absorbuojami labai greitai, taigi cukrus į kraują patenka tai pat greitai. Ir atvirkščiai – iš mažo glikeminio indekso produktų cukrus į kraują patenka iš lėto, mat angliavandeniai absorbuojami lėtai. PRE SPORT žemas GI skatina organizmą pirmiausia energijai naudoti susikaupusius riebalus ir pailgina iš angliavandenių gaunamos energijos laiką. T.y. energijos atsargų pakanka ilgesniam laikui. PRE SPORT sudėtyje visiškai nėra riebalų, todėl šis tiršto gelio pavidalo maisto produktas labai legvai virškinamas ir nesukelia „sunkumo“ jausmo skrandyje. 

  Sudėtis: Fruktozės sirupas (42,6%), gliukozės sirupas (16,5%), izomaltulozė (specialus gliukozės ir fruktozės mišinys) (16,2%), stingdiklis: pektinas; rūgštis: citrinų rūgštis; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: natrio citratas; kvapiosios medžiagos; konservantai: natrio benzoatas, kalio sorbatas; dažikliai: paprikos ekstraktas, kurkuminas; stabilizatoriai: trikalio fosfatas, natrio polifosfatas, monokalcio fosfatas. Sudėtyje gali būti kiaušinių, pieno, grūdų, sojų, sezamų, riešutų pėdsakų.

  100 g
  Energetinė vertė: 228 kcal/969 kj
  Baltymai 0 g
  Angliavandeniai 57 g
  fruktozė 28,3 g
  gliukozė 1,8 g
  maltozė 8,7 g
  izomaltuliozė 14,0 g
  kiti sacharidai 4,2 g
  Riebalai 0 g 

  Vartojimas: 1-2 gelius vartoti 1-2 val. prieš ilgalaikį fizinį krūvį. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. 

  Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo numeris Nr. 130006056